Strona G│ˇwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 Og│oszenie 

09 maja — pocz┬▒tek akcji Prawdziwiej nie b├¬dzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie b├¬dzie;
23 maja — pocz┬▒tek akcji Tego jeszcze nie by┬│o
23 maja — pocz┬▒tek akcji By┬│o min├¬┬│o
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie by┬│o
08 czerwca — koniec akcji By┬│o min├¬┬│o
01 czerwca — pocz┬▒tek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim mo┬┐na pokaza├Ž swoj┬▒ aktywno┬Â├Ž na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwsze├▒stwo, [NZ]/[Z] i [S] ust├¬puje tylko [T], i s┬▒ sobie r├│wne - nie u┬┐ywa si├¬ ich jednocze┬Ânie. [Z]/[NZ] oraz [S] g├│ruj┬▒ nad [D] i [M]. Nie istnieje co┬ť takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Wi├¬c np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub te┬┐ seria w normalnym tego s┬│owa znaczeniu.

W razie problem├│w z rejestracj┬▒ - usu├▒ polskie znaki z wpisywanych informacji.
Je┬Âli to nie pomaga, skontaktuj si├¬ z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin G┬│├│wny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigu┬│ce
Aktywny udzia┬│ w ┬┐yciu forum
Do kogo si├¬ zwr├│ci├Ž

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Projekty, pomys┬│y, prompty
Autor WiadomoŠ
kasssumi 
Pisarz Film

Do│▒czy│a: 19 Mar 2012
Sk▒d: Gniezno
Wys│any: 2016-11-02, 20:37   Projekty, pomys┬│y, prompty

By┬│o cicho, wi├¬c postanowi┬│am, ┬┐e si├¬ odezw├¬, bo dawno nie narzuca┬│am nikomu Rarry, wi├¬c najwy┬┐sza pora to naprawi├Ž.

Czy kto┬ jeszcze planuje lub jest w trakcie tworzenia czegokolwiek z Rarry?

Dawno nie widzia┬│am niczego nowego, a szkoda. Ja sama ton├¬ w projektach do DC i Marvela, ale kr├¬ci mi si├¬ po dysku google jeszcze jedno rozpocz├¬te Rarry, kt├│re dumnie nazywam "Harry Potter AU do Harry'ego Pottera" :D Tutaj znajduje si├¬ kawa┬│ek, gdyby kto┬ by┬│ zainteresowany. Jest to AU bez Voldemorta, gdzie Harry nie ucz├¬szcza┬│ do Hogwartu, a z Ronem spotka┬│ si├¬ dopiero podczas rozgrywek Quidditcha w reprezentacji Anglii.

Ew 
Szara Eminencja

Do│▒czy│a: 01 Lip 2010
Wys│any: 2016-11-02, 20:49   

Ja planuje, jak zawsze, ale nie wiem jak mi si├¬ to b├¬dzie udawa┬│o. Znaczy jestem w trakcie serii, kt├│ra na razie w sumie jest rarry bez rarry i do tego AU niemagiczne, ale mam plany na ostatni tekst z tej serii. Musz├¬ tylko do niego doj┬Â├Ž pisz┬▒c jak do tego tekstu w og├│le dosz┬│o... ci├¬┬┐kie ;c

Come for the accents, stay for the existential crisis.

kasssumi 
Pisarz Film

Wys│any: 2016-11-03, 08:33   

Tylko w ostatnim fiku bêdzie Rarry? Przykro </3

A zdradzisz trochê, o czym to AU?

Ew 
Szara Eminencja

Wys│any: 2016-11-03, 09:41   

W sumie to o niczym, ale musz├¬ wype┬│ni├Ž prompty, a niekt├│re teksty po prostu si├¬ prosz┬▒ o rarry tu jest ju┬┐ kilka tekst├│w, kr├│tkich i pisanych na szybko, ale zobaczymy jak to dalej p├│jdzie. Tylko naprawd├¬ lepiej by by┬│o, gdyby wszystkie mia┬│y t├¬ sam┬▒ narracj├¬.
BTW! czy ty widzia┬│a┬Â, ┬┐e przet┬│umaczy┬│am Crazy For You?

kasssumi 
Pisarz Film

Wys│any: 2016-11-04, 13:20   

Hehe, trzymam kciuki :D

Nie widzia┬│am! Nie zag┬│├¬bia┬│am si├¬ w AO3 tak bardzo w polskie rarry, bo sporo z nich to jednak powt├│rki z innych stron. Plus smutno mi si├¬ robi, to wi├¬kszo┬Â├Ž ┬Âwie┬┐ych polskich rarry to jedynie drabble, a mam bardzo ma┬│┬▒ tolerancj├¬ na ilo┬Â├Ž drabbli w por├│wnaniu na ilo┬Â├Ž tekst├│w d┬│u┬┐szych, wi├¬c wol├¬ si├¬ nie do┬│owa├Ž, patrz┬▒c na kr├│ciutkie teksty ^^" Przynajmniej tak by┬│o... jaki┬ czas temu. Idk, mo┬┐e powinnam zerkn┬▒├Ž znowu c;

EDIT: nope, zerknê³am - o ile lubiê, jak eu pisze, to jednak zalew drabbli rarry od niej ciut mnie demotywuje xD

Ew 
Szara Eminencja

Wys│any: 2016-11-04, 14:03   

Ma te┬┐ kilka d┬│u┬┐szych tekst├│w, chocia┬┐ tak ilo┬Â├Ž drabbli przera┬┐a ;c

kasssumi 
Pisarz Film

Wys│any: 2016-11-04, 14:19   

Ye, widzia┬│am te d┬│u┬┐sze te┬┐, te d┬│u┬┐sze znam, pikne s┬▒ (<3), ale. drabble. brrr xD trzeba si├¬ zebra├Ž w sobie i napisa├Ž co┬ d┬│u┬┐szego. Moje Rarry jest drugie w kolejce na li┬Âcie projekt├│w, wi├¬c!!! <3

Ew 
Szara Eminencja

Wys│any: 2016-11-04, 14:29   

Ja si├¬ nadal zabieram za t┬│umaczenie, ale nie mam poj├¬cia kiedy z nim rusz├¬, jako┬ wydaje mi si├¬, ze t┬│umacz├¬ lepiej ni┬┐ pisz├¬, so.

kasssumi 
Pisarz Film

Wys│any: 2016-11-06, 15:43   

T┬│umaczenia s┬▒ o tyle lepsze, ┬┐e nie musisz my┬Âle├Ž 'co dalej?', tylko skupia├Ž si├¬ na tym, co aktualnie t┬│umaczysz, temu dla mnie s┬▒ lepsze o wiele i przyjemniejsze.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: