Strona G│ˇwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 Og│oszenie 

09 maja — pocz┬▒tek akcji Prawdziwiej nie b├¬dzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie b├¬dzie;
23 maja — pocz┬▒tek akcji Tego jeszcze nie by┬│o
23 maja — pocz┬▒tek akcji By┬│o min├¬┬│o
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie by┬│o
08 czerwca — koniec akcji By┬│o min├¬┬│o
01 czerwca — pocz┬▒tek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim mo┬┐na pokaza├Ž swoj┬▒ aktywno┬Â├Ž na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwsze├▒stwo, [NZ]/[Z] i [S] ust├¬puje tylko [T], i s┬▒ sobie r├│wne - nie u┬┐ywa si├¬ ich jednocze┬Ânie. [Z]/[NZ] oraz [S] g├│ruj┬▒ nad [D] i [M]. Nie istnieje co┬ť takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Wi├¬c np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub te┬┐ seria w normalnym tego s┬│owa znaczeniu.

W razie problem├│w z rejestracj┬▒ - usu├▒ polskie znaki z wpisywanych informacji.
Je┬Âli to nie pomaga, skontaktuj si├¬ z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin G┬│├│wny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigu┬│ce
Aktywny udzia┬│ w ┬┐yciu forum
Do kogo si├¬ zwr├│ci├Ž

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Profile
Autor WiadomoŠ
illis 
7-klasista

Do│▒czy│a: 13 Lut 2011
Sk▒d: Katowice
Wys│any: 2011-05-19, 13:02   

Forsake napisa│/a:

Mat-fiz-inf. Cho├Ž w zasadzie mog┬│abym p├│j┬Â├Ž wsz├¬dzie, poza humanem, i nie narzeka├Ž.

Skoro wszêdzie to dlaczego mat-fiz-inf? To boli! ^^

Ja jestem w technikum fotograficznym. Nie interesowa┬│am si├¬ wcze┬Âniej fotografi┬▒, ale jestem zadowolona. Nie tylko uczymy si├¬ robi├Ž dobre zdj├¬cia (te ca┬│e ISO, czasy na┬Âwietlania i przys┬│ony nie dobija┬│y), ale tak┬┐e zajmujemy si├¬ obr├│bk┬▒ zdj├¬├Ž (photoshop) i raz na trzy tygodnie siedzimy w ciemni. Cz├¬sto mamy plenery itd. Ciesz├¬ si├¬, ┬┐e tam trafi┬│am. Zawsze to co┬Â.

Kagurazaka 
7-klasista

Do│▒czy│a: 15 Maj 2011
Sk▒d: Lublin
Wys│any: 2011-05-19, 15:45   

klasa z podstawami psychologii: pol-hist-biol. Niecodzienne po┬│┬▒czenie, ale dla mnie w sam raz xD (no oprocz tej historii... xD) ten profil jest ostatni w mojej szkole, bo juz z niego zrezygnowali. No i to by┬│a moja deska ratunku, poniewa┬┐ nie wiedzia┬│am, gdzie si├¬ chce podzia├Ž. A tu nagle trach i profil si├¬ znalaz┬│ ^^ Zadowolona jestem, chocia┬┐ pani od psychologii, mog┬│aby by├Ž troche... inna xD

Forsake 
Order Merlina II klasy

Do│▒czy│a: 24 Sty 2011
Sk▒d: Z eteru
Wys│any: 2011-05-19, 19:19   

illis, jak patrz├¬ na klimat panuj┬▒cy w humanie (brr! D: ), nie┬Âmieszne ┬┐arty, z kt├│rych za┬Âmiewa si├¬ nasz biol-chem, IB, kt├│ra zapomina kodu do w┬│asnej k┬│├│dki w szatni... Wiesz, ja po prostu pasuj├¬ do mojego kochanego mat-fiza. Bo tu s┬▒ ludzie, kt├│rzy my┬Âl┬▒ jak ja. Maj┬▒ takie poczucie humoru, jakie ja mam. Ludzie, z kt├│rymi mam kontakt. Pod wzgl├¬dem nauki da┬│abym sobie rad├¬ wsz├¬dzie. Ale raz - mat-fiz najbardziej og├│lnie rozwija, moim zdaniem (nie ura┬┐aj┬▒c nikogo). Dwa - gdzie indziej nie znalaz┬│abym tych kochanych g┬│upoli, jakich mam w klasie <3

And we'd be happy?

Ecstatic. We wouldn't want to be anywhere else... with anyone else.

illis 
7-klasista

Do│▒czy│a: 13 Lut 2011
Sk▒d: Katowice
Wys│any: 2011-05-22, 11:10   

Forsake napisa│/a:
Ale raz - mat-fiz najbardziej og├│lnie rozwija, moim zdaniem (nie ura┬┐aj┬▒c nikogo). Dwa - gdzie indziej nie znalaz┬│abym tych kochanych g┬│upoli, jakich mam w klasie <3

Ja zawsze podziwia┬│am te wszystkie m├│zgi matematyczne. Mia┬│am w gimnazjum kupele, kt├│ra kocha┬│a matematyk├¬ i te┬┐ posz┬│a na mat-fiz-inf. I masz racj├¬. Ten kierunek daje Ci mo┬┐liwo┬Âci, bo ci┬▒gle si├¬ rozwija. Ale tak czy owak, to boli :p

Yoite 
2-klasista

Do│▒czy│a: 30 Mar 2011
Sk▒d: ze Spinner's End
Wys│any: 2011-05-22, 20:51   

Moim zdaniem rozwija siê równie¿ biol-chem. Prawdopodobnie nawet bardziej ni¿ mat-fiz. Zawsze bêdzie zapotrzebowanie na lekarzy czy chemików, którzy tworz± nowe leki czy szczepionki.
Ja sama jestem w mat-inf-fiz i zwracaj┬▒c uwag├¬ na to co napisa┬│a illis, ┬┐e zawsze podziwia┬│a m├│zgi matematyczne.. No c├│┬┐ ja nie jestem niestety jakim┬ wielkim m├│zgiem i posz┬│am na ten profil tylko dlatego, ┬┐e chce pracowa├Ž przy komputerach. Niestety ja matematyki nie wielbi├¬ i nistety jestem zbyt leniwa, aby si├¬ jej bardzo uczy├Ž;/ I przez to s┬▒ zaleg┬│o┬Âci..;/
Bo z matm┬▒ jest tak, ┬┐e trzeba mn├│stwo ├Žwicze├▒ rozwi┬▒zywa├Ž. Dlatego zazdroszcz├¬ tym co tego k┬│opotu nie maj┬▒. :)
A technikum fotograficzne.. hmm.. zaciekawi┬│a┬ mnie.. Kiedy┬ kocha┬│am robi├Ž zdj├¬cia, niestety zauroczenie mi przesz┬│o, ale dalej lubi├¬ to robi├Ž. Musi by├Ž tam ciekawie.. Niestety w tym zawodzie, aby zarabia├Ž jakie┬ przyzwoite pieni┬▒dze trzeba by├Ž na szczycie.. Zdj├¬cia na ok┬│adki gazet lub modelkom na bilbordy.. Bo inaczej to lipa;/

Naruto (Gaara)

"Spiorunowa┬│ wzrokiem swoje kolana.
- Opadnij, ty nêdzny ³±czniku z mózgiem!"

Czerwony atrament (Severus) ;)

Forsake 
Order Merlina II klasy

Do│▒czy│a: 24 Sty 2011
Sk▒d: Z eteru
Wys│any: 2011-05-22, 21:13   

Rzecz z mat-fizem jest teraz taka, ┬┐e wraz z rozwojem medycyna rozwija si├¬ te┬┐ zapotrzebowanie na in┬┐ynier├│w jakich┬Â-tam, czyli os├│b, kt├│re musz┬▒ by├Ž obecne podczas operacji do obs┬│ugi sprz├¬t├│w. Po mat-fizie wystarczy douczy├Ž si├¬ chemii lub biologii, ┬┐eby zmieni├Ž "profil". Po biol-chemie trzeba przyku├Ž matm├¬ i fizyk├¬, je┬Âli chce si├¬ i┬Â├Ž na bardziej ┬Âcis┬│e.

And we'd be happy?

Ecstatic. We wouldn't want to be anywhere else... with anyone else.

Morgue 
7-klasista

Do│▒czy│a: 27 Lip 2011
Sk▒d: Limanowa
Wys│any: 2011-10-22, 13:01   

Z tego co widz├¬ s┬▒ dwie osoby zadeklarowane na profil, kt├│ry mam ja i dwie, do kt├│rego chcia┬│abym chodzi├Ž (bio-medyczny), ale u mnie w LO nie ma.
Jestem biol-chem-fiz.
Fizyka na razie to tylko z nazwy, bo mam tyle godzin, ile biol-chem. Wed┬│ug mnie mamy za du┬┐o polskiego (5h/tydzie├▒). Nauczycielka myli nas z humanami.
Psork├¬ od biologii mamy zaje**st┬▒. Lekcje prowadzi ┬Âwietnie, a pod koniec roku jak b├¬dzi lu┬╝niej b├¬dziemy kroi├Ž r├│┬┐ne serca, nerki, w┬▒troby.
Potem fajno by by³o jakbym sie dosta³a na medycynê.
Good bye, everybody, I've got to go
Gotta leave you all behind and face the truth.
(...)
Belzebub has a devil put aside for me

Kashmir 
3-klasista

Do│▒czy│a: 13 Gru 2011
Sk▒d: z Zakazanego Lasu
Wys│any: 2012-03-07, 17:37   

Ja by³am, bo ju¿ skoñczy³am na profilu mat-fiz-inf, a dodatkowo z racji wychowawczyni polonistki mia³am jeszcze rozszerzony polski. Moja wychowawczyni to by³ istny postrach szko³y wszyscy siê jej bali. A najlepsze jest to, ¿e odesz³a w momencie, gdy ja koñczy³am liceum. A tak chcia³am by dawa³a wycisk m³odszym pokoleniom xD

Stille 
Order Merlina II klasy

Do│▒czy│a: 05 Mar 2010
Sk▒d: Czy┬Âciec
Wys│any: 2012-03-08, 18:57   

huh... nigdy nie wyobra┬┐a┬│am sobie ┬┐ycia bez matematyki. Ale trzecia klasa gimnazjum niesamowicie da┬│a mi si├¬ we znaki. Osiem godzin matematyki w tygodniu, do tego zaj├¬cia dodatkowe (obowi┬▒zkowe) i cz┬│owieka zaczyna mdli├Ž na sam┬▒ my┬Âl o cyferkach...>.<
Dlatego p├│┬╝niej postanowi┬│am p├│j┬Â├Ž raczej za swoj┬▒ pasj┬▒ :) No i wyl┬▒dowa┬│am w klasie francuskiej ^^' Rozszerzony francuski, polski i historia. Klasa niezbyt lubiana w szkole stawiaj┬▒cej na nauki ┬Âcis┬│e. A z drugiej strony wielbiona za osi┬▒gni├¬cia j├¬zykowe :) ot. Contradictio implicita.
Swojego wyboru nie ┬┐a┬│uj├¬, cho├Ž oberwa┬│am za niego od kilku os├│b. Od mej szanownej psorci, od matematyki w gimnazjum, kt├│ra widzia┬│a we mnie wielki m├│zg matematyczny xD No i od mojej instruktorki hoprowskiej, kt├│ra wierzy┬│a, ┬┐e jednak trafi├¬ na biol-chem. C├│┬┐...:D
Ostatnio zmieniony przez Stille 2012-03-18, 16:55, w ca│oÂci zmieniany 1 raz  

SG_777 
3-klasista

Do│▒czy│a: 11 Lut 2012
Sk▒d: z Lasu Sherwood
Wys│any: 2012-03-16, 21:48   

Kashmir! xD wiem o kim mowa!
Cytat:
a dodatkowo z racji wychowawczyni polonistki mia³am jeszcze rozszerzony polski. Moja wychowawczyni to by³ istny postrach szko³y wszyscy siê jej bali. A najlepsze jest to, ¿e odesz³a w momencie, gdy ja koñczy³am liceum. A tak chcia³am by dawa³a wycisk m³odszym pokoleniom xD

ja te┬┐ ju┬┐ sko├▒czy┬│am liceum,ale na profilu humanistycznym :) nie to co moja najlepsze przyjaci├│┬│ka mat-fiz :)
Je┬Âli nienawidzisz Severusa Snape'a tak sobie bez powodu,to poznaj najpierw jego ci├¬┬┐kie, trudne i zniszczone dzieci├▒stwo,to mo┬┐e wtedy zmienisz ┬│askawie swoje zdanie na temat szanownego Ksi├¬cia P├│┬│krwi [*]

Megg123 

Do│▒czy│a: 27 Lip 2012
Wys│any: 2012-07-28, 17:18   

Ja w tym roku zaczynam bio-chema z dodatkowym jêzykiem ³aciñskim. Zastanawia³am siê nad humanistyczno - prawniczym, jednak bardziej ci±gnie mnie do medycyny :)

rurencja93 
7-klasista

Do│▒czy│a: 22 Mar 2013
Sk▒d: Czarnobyl Village
Wys│any: 2013-05-28, 19:28   

Ekhem ekhem...
A gdzie jest miejsce dla ludzi z technikum ja siê pytam? *smutna minka*
Jaka┬ dyskryminacja!
Jestem oburzona *wymachuje pi├¬┬Âciami*

Smuteczek.

„Ma┬│y Tommy ... Jak┬┐e lubi┬│em co wiecz├│r s┬│ucha├Ž twoich paciork├│w...
Szybciutko wskakiwa┬│e┬ do ┬│├│┬┐ka, bo ba┬│e┬ si├¬, ┬┐e le┬┐├¬ pod nim... I le┬┐a┬│em...”
(Armia Boga)

Martynax 
Opiekun Puchon
It Is What It Is

Do│▒czy│a: 07 Lip 2013
Sk▒d: Lodz
Wys│any: 2013-08-11, 14:32   

Skoñczy³am w tym roku liceum ale chodzi³am do klasy re¿yserko-operatorskiej gdzie mia³am rozszerzony wos, wok, polski i historie :D Mia³am liceum aktorsko-filmowe ale to siê tylko tak szumnie nazywa³o :P
Poza tym jestem beznadziejna z matmy (maturê zda³am cudem na 32% - trochê farcik, nie?), a polski pocisnê³am na rozszerzeniu na 70% :P

Aribeth 
Prefekt Gryffindoru
Tanczaca z wachlarzami

Do│▒czy│a: 12 Mar 2009
Sk▒d: z Doliny Rospudy
Wys│any: 2013-08-11, 18:26   

rurencja - miejsce jest, zawsze :D Zreszt┬▒, technikum te┬┐ jaki┬ profil na pewno mia┬│o ;p

rurencja93 
7-klasista

Do│▒czy│a: 22 Mar 2013
Sk▒d: Czarnobyl Village
Wys│any: 2013-08-11, 18:40   

Mia³o ale na nic siê nie przyda³o :DDDD
Hotelarze ... Wam w twarze. Tak nam zawsze ┬Âpiewali :D

„Ma┬│y Tommy ... Jak┬┐e lubi┬│em co wiecz├│r s┬│ucha├Ž twoich paciork├│w...
Szybciutko wskakiwa┬│e┬ do ┬│├│┬┐ka, bo ba┬│e┬ si├¬, ┬┐e le┬┐├¬ pod nim... I le┬┐a┬│em...”
(Armia Boga)

Morddin
3-klasista

Do│▒czy│: 11 Cze 2015
Wys│any: 2015-06-12, 21:16   

Jestem w technikum informatycznym. Mog┬│oby si├¬ wydawa├Ž, ┬┐e pewnie mam samych koleg├│w, i nawet by mi to nie przeszkadza┬│o, ale nie trafi┬│am do statystycznego technikum informatycznego. Jak przedtem obliczy┬│am, 31% mojej klasy, to kobiety, a jeszcze jeste┬Âmy po┬│┬▒czeni z drug┬▒ grup┬▒, w kt├│rej s┬▒ wy┬│┬▒cznie dziewczyny. Wybra┬│am profil ┬Âwiadoma, ┬┐e mog├¬ mie├Ž tylko koleg├│w - m├¬sk┬▒ klas┬▒ jest rocznik wy┬┐ej, jednak postanowi┬│am zaryzykowa├Ž i w ciemno jako jedyna z mojego gimnazjum i┬Â├Ž na ten profil, a nawet do samego technikum.

Wyboru kierunku nie ┬┐a┬│uj├¬, od 5 klasy podstaw├│wki wiedzia┬│am, gdzie chc├¬ i┬Â├Ž i chocia┬┐ po drodze wielokrotnie si├¬ zastanawia┬│am nad alternatywami, to jednak zosta┬│am przy tym, co uwielbiam i jest dla mnie wyzwaniem.

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Mo┐esz pisaŠ nowe tematy
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: