Strona G│ˇwna

FAQFAQ  SzukajSzukaj  U┐ytkownicyU┐ytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
 Og│oszenie 

09 maja — pocz┬▒tek akcji Prawdziwiej nie b├¬dzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie b├¬dzie;
23 maja — pocz┬▒tek akcji Tego jeszcze nie by┬│o
23 maja — pocz┬▒tek akcji By┬│o min├¬┬│o
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie by┬│o
08 czerwca — koniec akcji By┬│o min├¬┬│o
01 czerwca — pocz┬▒tek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim mo┬┐na pokaza├Ž swoj┬▒ aktywno┬Â├Ž na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwsze├▒stwo, [NZ]/[Z] i [S] ust├¬puje tylko [T], i s┬▒ sobie r├│wne - nie u┬┐ywa si├¬ ich jednocze┬Ânie. [Z]/[NZ] oraz [S] g├│ruj┬▒ nad [D] i [M]. Nie istnieje co┬ť takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Wi├¬c np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub te┬┐ seria w normalnym tego s┬│owa znaczeniu.

W razie problem├│w z rejestracj┬▒ - usu├▒ polskie znaki z wpisywanych informacji.
Je┬Âli to nie pomaga, skontaktuj si├¬ z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin G┬│├│wny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigu┬│ce
Aktywny udzia┬│ w ┬┐yciu forum
Do kogo si├¬ zwr├│ci├Ž

Poprzedni temat «» Nastŕpny temat
Egzaminy gimnazjalne!
Autor WiadomoŠ
Kurumi 
Mag
| | Walking disaster | | Drama Queen

Do│▒czy│a: 24 Gru 2010
Sk▒d: S.H.I.E.L.D.
Wys│any: 2011-11-03, 16:34   

Zale┬┐y od szko┬│y. My mieli┬Âmy przygotowa├Ž jakie┬ informacje na dany temat [ten, kt├│ry sobie wybrali┬Âmy]. Niby dowolno┬Â├Ž, ale i tak o yaoi robi├Ž nie mog┬│am xD
W ka┬┐dym razie by┬│y prezentacje, ankiety, plakaty i du┬┐o, du┬┐o m├│wionego tekstu: wygl┬▒da ca┬│kiem interesuj┬▒co, problem w tym, ┬┐e przy prezentowaniu ju┬┐ nie jest. Wszystkie trzecie klasy siedzia┬│y w sali gimnastycznej od 12 do 18 i s┬│ucha┬│y wywod├│w o subkulturach, motoryzacji, kulinariach, filmach, medycynie i jeszcze innych rzeczach.

W zasadzie to wszystko wysz┬│oby lepiej, gdyby ktokolwiek wiedzia┬│, o co w tym wszystkim chodzi, po co to, dlaczego, i jak to zrobi├Ž. Bo kazali nam wybra├Ž temat i opisa├Ž to, co zrobimy. Zero konkret├│w.

Ma┬│a matura to chyba za du┬┐e s┬│owo.

A co do liceum: to te┬┐ chc┬▒ skopa├Ž. W pierwszej klasie ma by├Ž profil og├│lnokszta┬│c┬▒cy, a potem wybieramy sobie co┬ konkretnego. I nie ma mo┬┐liwo┬Âci zmiany decyzji, np. w drugim semestrze O.o
Przynajmniej takie kr┬▒┬┐┬▒ s┬│uchy.

Stwierdzi³am, ¿e olejê liceum i pójdê do Hogwartu :D

Aaa, jeszcze testy.
Zadania zamkni├¬te z przedmiot├│w ┬Âcis┬│ych, zamkni├¬to-otwarte z matmy, polaka [standardowo rozprawka] i historiowosu. Z angielskiego zamkni├¬te, w cz├¬┬Âci rozszerzonej jest wypracowanie [chyba na 120 s┬│├│w], a poza nim zamkni├¬te.

“Where’ve you been Barton? Two years? Seems like longer."
“I went to find myself sir.”
“Oh? And how’d that work out?"
“I became even more lost.”

Duch 
7-klasista

Do│▒czy│a: 15 Cze 2010
Sk▒d: ja si├¬ tu wzi├¬┬│am?
Wys│any: 2011-11-04, 21:36   

I kto┬ ocenia┬│ te prezentacje?
S┬▒ dwa poziomy angielskiego? I tak jest z ka┬┐dym j├¬zykiem? Bo jak rozumiem, mo┬┐na sobie j├¬zyk wybra├Ž, tak? Czy jest angielski i koniec.
To z "wybieraniem profilu" jest o tyle g³upie, ¿e potem nadrabiasz stracone godziny przeznaczone na pierwsz± klasê, ale to jest ok. Bo orientujesz siê jakie przedmioty Ci dobrze id±.

"- The Pandorica. That's a fairy tale.
- Oh, Doctor. Aren't we all?"

Caramelo 
Absolwent Hogwartu

Do│▒czy│a: 12 Gru 2010
Sk▒d: z Rzeczywisto┬Âci
Wys│any: 2011-11-04, 21:46   

Nie chc├¬ si├¬ tu wcina├Ž, ale wybieranie w┬│asnego profilu wcale nie jest takie z┬│e. Chodz├¬ do w┬│a┬Ânie takiej szko┬│y, gdzie mog├¬ wybra├Ž sobie fakultety z danego przedmitu ( np.: historii i biologii) czego w normalnej szkole zrobi├Ž bym nie mog┬│a. W 1 klasie mia┬│am miliard godzin, poniewa┬┐ ze wszystkich przedmiot├│w kt├│re trzeba w LO trzeba wyrobi├Ž norm├¬ do ko├▒ca 2 klasy, ale dzi├¬ki temu ju┬┐ teraz mam dni, w kt├│re ko├▒cz├¬ o 11, a w 3 klasie nie b├¬d├¬ musia┬│a si├¬ uczy├Ž takich rzeczy jak; PO czy PP. W zasadzie b├¬d├¬ mia┬│a wtedy tylko... 5 przedmiot├│w. Wi├¬c to niekoniecznie musi by├Ž z┬│e :)
Ale to, co robi┬▒ z Egzaminem Gimnazjalnym i "blokami" w liceum to koszmar. Chc┬▒ zrobi├Ž z Polski drug┬▒ Ameryk├¬, czyli idiot├│w z IQ chomika, kt├│rzy nie wiedz┬▒, czym jest H w wzorze H2O lub kiedy rozpocz├¬┬│a si├¬ II W┬Ž.
Tyle ode mnie :)

I can stay awake for days,
I can fake a smile,
I can force a laugh,
I can turn it on, be a good machine,
I can hold the weight of worlds.

But I’m only human.
And I bleed when I fall down,
And I crash and I break down.
Your words in my head, knives in my heart,
You build me up and then I fall apart
'Cause I’m only human.

Kurumi 
Mag

Wys│any: 2011-11-05, 11:29   

Co do j├¬zyka, mo┬┐na by┬│o wybra├Ž jeden z trzech wariant├│w:
~angielski [postawa + rozszerzenie]
~niemiecki podstawowy
~niemiecki rozszerzony

Ja nie twierdz├¬, ┬┐e wybieranie profilu jest z┬│e. Przeciwnie, uwa┬┐am, ┬┐e to jak najbardziej praktyczne, ale w przypadku os├│b, kt├│re nie maj┬▒ zielonego poj├¬cia, co robi├Ž dalej... No, ale to zawsze by┬│ problem.
Po prostu irytuje mnie to, ┬┐e najpierw mamy si├¬ uczy├Ž wszystkiego, rok p├│┬╝niej wybra├Ž profil i siedzie├Ž na nim nast├¬pne dwa lata. Wola┬│abym od razu okre┬Âli├Ž swoje preferencje, je┬Âli chodzi o przedmioty, kt├│rych chc├¬ si├¬ uczy├Ž.

Cytat:
Chc┬▒ zrobi├Ž z Polski drug┬▒ Ameryk├¬, czyli idiot├│w z IQ chomika, kt├│rzy nie wiedz┬▒, czym jest H w wzorze H2O lub kiedy rozpocz├¬┬│a si├¬ II W┬Ž.

Wywalili nam II wojn├¬ ┬Âwiatow┬▒ z programu. Fajnie, nie?
A te testy s┬▒ troch├¬... dziwne, czasami. Punktacja bywa przesadna, bynajmniej nie w jedn┬▒ stron├¬. Albo jest trudne zadanie, za kt├│re s┬▒, np. 2 punkty, albo co┬ banalnego, za co mo┬┐na dosta├Ž tyle samo.

I w zasadzie, wola┬│abym pisa├Ž "stare" egzaminy. Bo by┬│y tylko trzy ^^
A teraz jest sze┬Â├Ž. Albo pi├¬├Ž, je┬Âli kto┬ wybra┬│ niemca.

¯yczcie mi powodzenia, hm? :D

A te prezentacje maj┬▒ by├Ž oceniane chyba przez nauczycieli, kt├│rzy opiekowali si├¬ grupami. W zale┬┐no┬Âci od wk┬│adu pracy, przedstawienia tego itd.

Duch 
7-klasista

Do│▒czy│a: 15 Cze 2010
Sk▒d: ja si├¬ tu wzi├¬┬│am?
Wys│any: 2011-11-05, 18:58   

Caramelo napisa│/a:

Ale to, co robi┬▒ z Egzaminem Gimnazjalnym i "blokami" w liceum to koszmar. Chc┬▒ zrobi├Ž z Polski drug┬▒ Ameryk├¬, czyli idiot├│w z IQ chomika, kt├│rzy nie wiedz┬▒, czym jest H w wzorze H2O lub kiedy rozpocz├¬┬│a si├¬ II W┬Ž.

Och! Naprawd├¬ chcia┬│abym pogada├Ž o reformie szkolnictwa, ale to nie ten temat ^^"

Kurumi napisa│/a:

I w zasadzie, wola┬│abym pisa├Ž "stare" egzaminy. Bo by┬│y tylko trzy ^^
A teraz jest sze┬Â├Ž. Albo pi├¬├Ž, je┬Âli kto┬ wybra┬│ niemca.

¯yczcie mi powodzenia, hm? :D

Oczywi┬Âcie, ┬┐e ┬┐yczymy. I b├¬dziemy trzyma├Ž kciuki i takie tam.
Sze┬Â├Ž? Polski, Historiowos, dwa angielskie i... ee? Dwa z mat-przyr, czy co?

"- The Pandorica. That's a fairy tale.
- Oh, Doctor. Aren't we all?"

Kurumi 
Mag

Wys│any: 2011-11-05, 19:25   

Cytat:
Och! Naprawd├¬ chcia┬│abym pogada├Ž o reformie szkolnictwa, ale to nie ten temat ^^"

W sumie, ca┬│kiem ciekawy temat m├│g┬│by powsta├Ž. Nie ma to jak sobie popsioczy├Ž na g┬│upie szkolnictwo xD

W zasadzie, mia┬│am rozpisany ca┬│y grafik, co w jakim miesi┬▒cu mam powt├│rzy├Ž. Zaczyna┬│ si├¬ na wrze┬Âniu, ko├▒czy┬│ na kwietniu, a na razie nie zrobi┬│am nawet wrze┬Ânia xD
I zastanawia mnie te┬┐ jedna rzecz - co nam zrobi┬▒ z matur┬▒?

Matm├¬ i przedmioty ┬Âcis┬│e mamy osobno. Cacy...
Na egzaminie z przedmiot├│w ┬Âcis┬│ych s┬▒, o ile dobrze pami├¬tam, wy┬│┬▒cznie zadania zamkni├¬te, cho├Ž np. przy fizyce co┬ tam trzeba czasem policzy├Ž. W zasadzie standard.
Mam tylko nadziej├¬, ┬┐e z biologii b├¬dzie co┬ banalnego, bo dwa lata si├¬ leni┬│am i nic nie pami├¬tam z niczego xD

DreamPo 
1-klasista

Do│▒czy│a: 11 Lis 2012
Sk▒d: okolice Sanoka
Wys│any: 2012-11-11, 21:47   

Jak my┬Âl├¬ o przysz┬│ych egzaminach w tym roku to mnie normalnie s┬│abi. Jest listopad w tym tygodniu zaczynamy ju┬┐ pisa├Ž pr├│bne. Ma┬│o tego, s┬▒ co dwa miesi┬▒ce, na Merlina!

Przera┬┐aj┬▒ mnie przedmioty ┬Âcis┬│e.... Matma, moja zgubo! mam tak┬▒ cich┬▒ nadziej├¬, ┬┐e przejd├¬ przynajmniej na drugi etap z biologii... a potem mo┬┐e na 3 i zostan├¬ laureatem to mnie ominie... Tak tak marzenia ┬Âci├¬tej g┬│owy. Powinnam ju┬┐ powtarza├Ž wszystko, a ja si├¬ leni├¬ na necie xDD

WyÂwietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Mo┐esz pisaŠ nowe tematy
Mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach
Nie mo┐esz za│▒czaŠ plikˇw na tym forum
Mo┐esz Âci▒gaŠ za│▒czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: